Draka HVMDS montagedraad 1x1mm² polyolefine 70°C bruin 1000M 124473D3 - 124473
Artikelnummer: 10891162 | Fabrikantnummer: 124473 | EAN: 8711401017451
Het productnummer van de fabrikant is 124473. Het EAN nummer is 8711401017451. Het interne artikelnummer is 10891162.
1X1 FIREX PROTECH ZH H05Z1-K MR (C,
| Klasse |
Installatiedraad
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Draka
Toon alle producten van Draka |
| Serie |
HVMDS
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Adercodering | Kleur |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Nom. spanning U | 500 V |
| Nom. spanning U0 | 300 V |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Ja |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Ja |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Aderkleur | Bruin |
| Buitendiameter circa | 2.5 mm |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 70 °C |
| Materiaal aderisolatie | Polyolefine |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| AWG-maat | Overig |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-1 | Geen |
| Gewicht | 13 kg/km |
| Toegestane draadbuitentemperatuur na verwerking zonder trillingen | -40 - 50 °C |
| Toegestane draadbuitentemperatuur tijdens verwerking/behandeling | -20 - 50 °C |
| Categorieën |
Montagesnoer
Draad en kabel |
Artikelnummer: 10891162
Fabrikantnummer: 124473