Draka NWPK SPEC ECA 2X10 MT - 801661
Artikelnummer: 20796797 | Fabrikantnummer: 801661 | EAN: 8711401180391
Omschrijving
Draka NWPK SPEC H07RN-F voedingskabel tot 1 kv beweegbaar, samenstelling geleider klasse 5 = soepel, 2 aders, nom. geleiderdoorsnede 10mm², CPR Eurobrandklasse vlgs EN 13501-6 eca, mantel zwart, adercodering kleur, geleidermateriaal koper, mantelmateriaal rubber, oliebestendig volgens EN 60811-404,
Het productnummer van de fabrikant is 801661. Het EAN nummer is 8711401180391. Het interne artikelnummer is 20796797.
Aanvullende informatie
NWPK-spec Eca bk 2x10 mm2
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Draka
Specificaties
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Draka
Toon alle producten van Draka |
| Serie |
NWPK
Toon alle producten in deze serie |
| Mantelkleur | Zwart |
| Adercodering | Kleur |
| Afscherming groepen | Geen |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Getwist | Nee |
| Afscherming collectief | Geen |
| Aantal aders | 2 |
| Scherm | Nee |
| Geleidervorm | Rond |
| Nom. geleiderdoorsnede | 10 mm² |
| Nom. spanning U0 | 450 V |
| Nom. spanning U | 750 V |
| Beschermd tegen torderen | Nee |
| Draagorgaan | Geen |
| Met aardgeleider | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Geen |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 60 °C |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Buitendiameter circa | 20.2 mm |
| Materiaal aderisolatie | Overig |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 50 °C |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Specificatie aderisolatie | Rubber - Ethyleen propyleen rubber (EPR) |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 1.91 Ohm/km |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 50 °C |
| AWG-maat | Overig |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 81 mm |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing/vrije beweging | 122 mm |
| Max. treksterkte tijdens aanleggen | 0.3 kN |
| Gewicht | 628 kg/km |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Eca |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
Huidige product