Draka NWPK spec eca mantelleiding 2x1mm² rubber eca 1000M haspel 820731H6 - 820731
Artikelnummer: 20796775 | Fabrikantnummer: 820731 | EAN: 8711401186720
Het productnummer van de fabrikant is 820731. Het EAN nummer is 8711401186720. Het interne artikelnummer is 20796775.
NWPK-spec Eca bk 2x1 mm2 DRK1000
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Draka
Toon alle producten van Draka |
| Serie |
NWPK
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Mantelkleur | Zwart |
| Adercodering | Kleur |
| Afscherming groepen | Geen |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Getwist | Nee |
| Afscherming collectief | Geen |
| Aantal aders | 2 |
| Scherm | Nee |
| Geleidervorm | Rond |
| Nom. spanning U0 | 450 V |
| Nom. spanning U | 750 V |
| Beschermd tegen torderen | Nee |
| Draagorgaan | Geen |
| Met aardgeleider | Nee |
| Mantelmateriaal | Rubber |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Geen |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 60 °C |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 50 °C |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Materiaal aderisolatie | Rubber |
| Specificatie mantelmateriaal | Rubber - Polychloropreen (PCP) |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 20 Ohm/km |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 50 °C |
| AWG-maat | Overig |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 25 mm |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing/vrije beweging | 33 mm |
| Gewicht | 90 kg/km |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Eca |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen |
| Specificatie aderisolatie | Rubber - Ethyleen propyleen rubber (EPR) |
| Max. treksterkte tijdens installatie | 0.03 kN |
| Buitendiameter circa | 8.01 mm |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
Artikelnummer: 20796775
Fabrikantnummer: 820731