Draka M-flex YCY stuurstroomleiding grijs 12G1MM² 126658NN - 126658
Artikelnummer: 10680364 | Fabrikantnummer: 126658 | EAN: 8711401043740
Het productnummer van de fabrikant is 126658. Het EAN nummer is 8711401043740. Het interne artikelnummer is 10680364.
M-FLEX YCY 300/500V gy 12G1 mm2 RF1
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Draka
Toon alle producten van Draka |
| Serie |
M-Flex
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Mantelkleur | Grijs |
| Afscherming groepen | Geen |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Getwist | Nee |
| Adercodering | Cijfers |
| Aantal aders | 12 |
| Afscherming collectief | Vlechtwerk |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Nom. spanning U | 500 V |
| Scherm | Nee |
| Nom. spanning U0 | 300 V |
| Geleidervorm | Rond |
| Beschermd tegen torderen | Nee |
| Draagorgaan | Geen |
| Met aardgeleider | Ja |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Bewapening/armering | Geen |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Buitendiameter circa | 11.7 mm |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -5 - 60 °C |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 19.5 Ohm/km |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Nee |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 60 °C |
| AWG-maat | Overig |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 36 mm |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing/vrije beweging | 59 mm |
| Gewicht | 222 kg/km |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen |
| Max. treksterkte tijdens installatie | 0.18 kN |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
Artikelnummer: 10680364
Fabrikantnummer: 126658