Draka M-fleg YCY stuurstroomkabel 12G2.5MM² polyvinylchloride (PVC) - 131947
Artikelnummer: 10680421 | Fabrikantnummer: 131947 | EAN: 8711401114488
Het productnummer van de fabrikant is 131947. Het EAN nummer is 8711401114488. Het interne artikelnummer is 10680421.
M-FLEX YCY 300/500V gy12G2,5mm2 DPE
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Draka
Toon alle producten van Draka |
| Serie |
M-Flex
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Mantelkleur | Grijs |
| Afscherming groepen | Geen |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Getwist | Nee |
| Adercodering | Cijfers |
| Aantal aders | 12 |
| Afscherming collectief | Vlechtwerk |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Nom. spanning U | 500 V |
| Scherm | Nee |
| Nom. spanning U0 | 300 V |
| Geleidervorm | Rond |
| Beschermd tegen torderen | Nee |
| Draagorgaan | Geen |
| Met aardgeleider | Ja |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Bewapening/armering | Geen |
| Buitendiameter circa | 15.8 mm |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -5 - 60 °C |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 7.98 Ohm/km |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Nee |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 60 °C |
| AWG-maat | Overig |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing/vrije beweging | 95 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 64 mm |
| Gewicht | 440 kg/km |
| Max. treksterkte tijdens aanleggen | 0.45 kN |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
Artikelnummer: 10680421
Fabrikantnummer: 131947