Draka M-flex YY stuurstroomkabel 7G0.5MM² PVC 100M ring 126484F3 - 126484
Artikelnummer: 10680103 | Fabrikantnummer: 126484 | EAN: 8711401039859
Het productnummer van de fabrikant is 126484. Het EAN nummer is 8711401039859. Het interne artikelnummer is 10680103.
M-FLEX YY 300/500V gy 7G0,5mm2 DPE5
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Draka
Toon alle producten van Draka |
| Serie |
M-Flex
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.5 mm² |
| Mantelkleur | Grijs |
| Afscherming groepen | Geen |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Getwist | Nee |
| Afscherming collectief | Geen |
| Adercodering | Cijfers |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Aantal aders | 7 |
| Nom. spanning U | 500 V |
| Scherm | Nee |
| Nom. spanning U0 | 300 V |
| Geleidervorm | Rond |
| Beschermd tegen torderen | Nee |
| Draagorgaan | Geen |
| Met aardgeleider | Ja |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Bewapening/armering | Geen |
| Buitendiameter circa | 7.1 mm |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -5 - 60 °C |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 39 Ohm/km |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Nee |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 60 °C |
| AWG-maat | Overig |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 22 mm |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing/vrije beweging | 36 mm |
| Gewicht | 72 kg/km |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen |
| Max. treksterkte tijdens installatie | 0.052 kN |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
Artikelnummer: 10680103
Fabrikantnummer: 126484