Draka Shipline ti scheepsvoedingskabel 3G4MM² copolymeer thermoplastisch zwart 127213H5 RL - 127213
Artikelnummer: 11736208 | Fabrikantnummer: 127213 | EAN: 8711401072474
Het productnummer van de fabrikant is 127213. Het EAN nummer is 8711401072474. Het interne artikelnummer is 11736208.
TI 0,6/1 kV is een gecertificeerde, halogeenvrije scheepskabel. De kabel wordt toegepast als verlichtings-, voedings- en stuurstroomkabel in scheepsbouw en olie- en gasinstallaties (on- en offshore) en is zowel indoor als outdoor toepasbaar.De kabel heeft een hoge brandveiligheid dankzij de speciale materialen die brandvertragend en rookarm zijn. Door de flexibele, geslagen geleiders is de kabel makkelijk te installeren en goed bestand tegen trillingen. Ook is de kabel bestand tegen oliën en vetten en heeft daardoor een langere levensduur. Het ontbreken van opvulling maakt de kabel licht en ruimtebesparend.
TI 0,6/1kV bk 3G4 mm2 DRKNN
| Klasse |
Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Draka
Toon alle producten van Draka |
| Serie |
SHIPLINE TI
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal aders | 3 |
| Mantelkleur | Zwart |
| Nom. geleiderdoorsnede | 4 mm² |
| Adercodering | Kleur |
| Samenstelling geleider | Klasse 2 = samengeslagen |
| Scherm | Nee |
| Geleidervorm | Rond |
| Concentrische geleider | Geen |
| Nom. spanning U0 | 0.6 kV |
| Litze | Nee |
| Loodmantel | Nee |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Nom. spanning U | 1 kV |
| Met aardgeleider | Ja |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Geen |
| Met knaagdierbescherming | Nee |
| Kabel dwarswaterdicht | Nee |
| Buitendiameter circa | 11.1 mm |
| Kabelbreedte circa | 12 mm |
| Geleider langswaterdicht | Nee |
| Glasvezelelement | Nee |
| Afscherming langswaterdicht | Nee |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Aantal hulpaders | 0 |
| Kabelhoogte circa | 12 mm |
| Materiaal aderisolatie | Polyolefine |
| Mantelmateriaal | Polyolefine |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Aderscherm | Nee |
| Binnenveldsturing | Nee |
| Buitenveldsturing | Nee |
| Geleidende coating | Nee |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 4.61 Ohm/km |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Geschikt als installatiekabel | Ja |
| Geschikt als middenspanningskabel | Nee |
| Geschikt als hoogspanningskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Ja |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -20 - 80 °C |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 90 mm |
| AWG-maat | Overig |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Nee |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-1 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-2 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-3 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 | Geen |
| Gewicht | 185 kg/km |
| Specificatie aderisolatie | Gevulkaniseerd polyetheen (XLPE) |
| Categorieën |
Installatiekabel
Draad en kabel |
Artikelnummer: 11736208
Fabrikantnummer: 127213