Draka TL-flex voedingskabel 6G1.5MM² polyvinylchloride (PVC) - 126734
Artikelnummer: 11736169 | Fabrikantnummer: 126734 | EAN: 8711401045928
Het productnummer van de fabrikant is 126734. Het EAN nummer is 8711401045928. Het interne artikelnummer is 11736169.
TL-FLEX 450/750V og 6G1,5 mm2 DRKNN
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Draka
Toon alle producten van Draka |
| Serie |
TL-FLEX
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Adercodering | Kleur |
| Afscherming groepen | Geen |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Getwist | Nee |
| Afscherming collectief | Geen |
| Aantal aders | 6 |
| Scherm | Nee |
| Mantelkleur | Oranje |
| Geleidervorm | Rond |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Nom. spanning U0 | 450 V |
| Nom. spanning U | 750 V |
| Beschermd tegen torderen | Nee |
| Draagorgaan | Geen |
| Met aardgeleider | Ja |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Ja |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Geen |
| Buitendiameter circa | 12.4 mm |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Materiaal aderisolatie | Overig |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 75 °C |
| Oppervlakte geleider | Vertind |
| Specificatie aderisolatie | Rubber - Ethyleen propyleen rubber (EPR) |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 13.7 Ohm/km |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 50 mm |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Nee |
| Mantelmateriaal | Polyurethaan (PU) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -40 - 75 °C |
| AWG-maat | Overig |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing/vrije beweging | 62 mm |
| Gewicht | 207 kg/km |
| Max. treksterkte tijdens aanleggen | 0.135 kN |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
Artikelnummer: 11736169
Fabrikantnummer: 126734