Draka Shipline txoi scheepsvoedingskabel 5x1,5MM² copolymeer thermoplastisch zwart 124920H5 RL - 124920
Artikelnummer: 11735968 | Fabrikantnummer: 124920 | EAN: 8711401019585
Het productnummer van de fabrikant is 124920. Het EAN nummer is 8711401019585. Het interne artikelnummer is 11735968.
TXOI 0,6/1 kV is een gecertificeerde, omvlochten, halogeenvrije scheepskabel. De kabel wordt toegepast als verlichtings-, voedings- en stuurstroomkabel in scheepsbouw en olie- en gasinstallaties (on- en offshore) en is zowel indoor als outdoor toepasbaar.De kabel heeft een hoge brandveiligheid dankzij de speciale materialen die brandvertragend en rookarm zijn. Door de flexibele, geslagen geleiders is de kabel makkelijk te installeren en goed bestand tegen trillingen. De kabel is goed beschermd tegen EMI en heeft dus minder last van elektromagnetische stoorsignalen. Ook is de kabel bestand tegen oliën en vetten en heeft daardoor een langere levensduur. Het ontbreken van opvulling maakt de kabel licht en ruimtebesparend.
TXOI 0,6/1kV bk 5x1,5/2,5 mm2 DRK50
| Klasse |
Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Draka
Toon alle producten van Draka |
| Serie |
SHIPLINE TXOI
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Aantal aders | 5 |
| Mantelkleur | Zwart |
| Adercodering | Kleur |
| Samenstelling geleider | Klasse 2 = samengeslagen |
| Geleidervorm | Rond |
| Nom. spanning U0 | 0.6 kV |
| Litze | Nee |
| Loodmantel | Nee |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Nom. spanning U | 1 kV |
| Nom. doorsnede concentrische geleider | 2.5 mm² |
| Met aardgeleider | Nee |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Vlechtwerk |
| Met knaagdierbescherming | Nee |
| Kabel dwarswaterdicht | Nee |
| Kabelbreedte circa | 12 mm |
| Geleider langswaterdicht | Nee |
| Glasvezelelement | Nee |
| Afscherming langswaterdicht | Nee |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Aantal hulpaders | 0 |
| Kabelhoogte circa | 12 mm |
| Buitendiameter circa | 11.7 mm |
| Materiaal aderisolatie | Polyolefine |
| Mantelmateriaal | Polyolefine |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Concentrische geleider | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Aderscherm | Nee |
| Binnenveldsturing | Nee |
| Buitenveldsturing | Nee |
| Geleidende coating | Nee |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 12.1 Ohm/km |
| Nom. equivalente koperdoorsnede bewapening | 2.5 mm² |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Geschikt als installatiekabel | Ja |
| Geschikt als middenspanningskabel | Nee |
| Geschikt als hoogspanningskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Ja |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -20 - 80 °C |
| AWG-maat | Overig |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Nee |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 95 mm |
| Materiaal bewapening | Overig |
| Gewicht | 204 kg/km |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-1 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-2 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-3 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 | Geen |
| Specificatie aderisolatie | Gevulkaniseerd polyetheen (XLPE) |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
Artikelnummer: 11735968
Fabrikantnummer: 124920