Draka VD eca installatiedraad 120MM² groen/geel 807118NN - 807118
Artikelnummer: 20796521 | Fabrikantnummer: 807118 | EAN: 8711401181381
Omschrijving
Draka VD H07V-R installatiedraad, aderkleur groen/geel, CPR Eurobrandklasse vlgs EN 13501-6 eca, samenstelling geleider klasse 2 = samengeslagen, nom. geleiderdoorsnede 120mm², geleidermateriaal koper, aderisolatie polyvinylchloride (PVC), verwerkingstemperatuur 5 - 50°C,
Het productnummer van de fabrikant is 807118. Het EAN nummer is 8711401181381. Het interne artikelnummer is 20796521.
Aanvullende informatie
VD Eca
VD is een vinyl installatiedraad. De draad wordt verwerkt in installatiebuizen en toegepast in gebouwinstallaties, woningbouw en OEM.Doordat dit montagesnoer goed stripbaar is, valt deze makkelijk te verwerken. De draad is uitstekend intrekbaar en dus sneller en lichter te hanteren. Verder garanderen de UV- en ozonbestendige eigenschappen een lange levensduur.VD installatiedraad met een nominale geleiderdoorsnede van 1,5 mm2 of 2,5 mm2 is leverbaar in de speciale, robuuste verpakking Octabox.VD voldoet aan brandklasse Eca volgens NEN-EN 50575 voor toepassing in bouwwerken met een laag brandrisico volgens NEN 8012.
VD Eca ye/gn 120 mm2 DRKNN
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Draka
Specificaties
VD is een vinyl installatiedraad. De draad wordt verwerkt in installatiebuizen en toegepast in gebouwinstallaties, woningbouw en OEM.Doordat dit montagesnoer goed stripbaar is, valt deze makkelijk te verwerken. De draad is uitstekend intrekbaar en dus sneller en lichter te hanteren. Verder garanderen de UV- en ozonbestendige eigenschappen een lange levensduur.VD installatiedraad met een nominale geleiderdoorsnede van 1,5 mm2 of 2,5 mm2 is leverbaar in de speciale, robuuste verpakking Octabox.VD voldoet aan brandklasse Eca volgens NEN-EN 50575 voor toepassing in bouwwerken met een laag brandrisico volgens NEN 8012.
VD Eca ye/gn 120 mm2 DRKNN
| Klasse |
Installatiedraad
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Draka
Toon alle producten van Draka |
| Serie |
VD
Toon alle producten in deze serie |
| Adercodering | Kleur |
| Samenstelling geleider | Klasse 2 = samengeslagen |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Nom. geleiderdoorsnede | 120 mm² |
| Nom. spanning U0 | 450 V |
| Nom. spanning U | 750 V |
| Aderkleur | Groen/geel |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Nom. geleiderdiameter | 13.9 mm |
| Buitendiameter circa | 17.2 mm |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 70 °C |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| AWG-maat | Overig |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-1 | Geen |
| Gewicht | 1161 kg/km |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Eca |
| Toegestane draadbuitentemperatuur tijdens verwerking/behandeling | 5 - 50 °C |
| Toegestane draadbuitentemperatuur na verwerking zonder trillingen | -40 - 50 °C |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
Huidige product
Draka VD eca installatiedraad 120MM² groen/geel 807118NN
Artikelnummer: 20796521
Fabrikantnummer: 807118