Draka VD eca installatiedraad 6MM² bruin 802850F3 - 802850
Artikelnummer: 20797099 | Fabrikantnummer: 802850 | EAN: 8711401180575
Het productnummer van de fabrikant is 802850. Het EAN nummer is 8711401180575. Het interne artikelnummer is 20797099.
VD Eca bn 6 mm2 s RF100
| Klasse |
Installatiedraad
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Draka
Toon alle producten van Draka |
| Serie |
VD
Toon alle producten in deze serie |
| Adercodering | Kleur |
| Samenstelling geleider | Klasse 2 = samengeslagen |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Nom. geleiderdoorsnede | 6 mm² |
| Nom. spanning U0 | 450 V |
| Nom. spanning U | 750 V |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Aderkleur | Bruin |
| Nom. geleiderdiameter | 3.1 mm |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 70 °C |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| AWG-maat | Overig |
| Gewicht | 66 kg/km |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-1 | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Eca |
| Buitendiameter circa | 4.67 mm |
| Toegestane draadbuitentemperatuur tijdens verwerking/behandeling | 5 - 50 °C |
| Toegestane draadbuitentemperatuur na verwerking zonder trillingen | -40 - 50 °C |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
Klauke Kabelschoen 6 MM2
Artikelnummer: 10379626
Fabrikantnummer: 800011113
Klauke Kabelschoen kykgat 6 MM2 1R/6 MS
Artikelnummer: 11278033
Fabrikantnummer: 800012212
Klauke Kabelschoen kykgat 6 MM2
Artikelnummer: 10305655
Fabrikantnummer: 800012214
Klauke Kabelschoen kykgat 6 MM2 1R/8 MS
Artikelnummer: 11278063
Fabrikantnummer: 800012213
Klauke Kabelschoen 6 MM2
Artikelnummer: 10379623
Fabrikantnummer: 800011112
Klauke Kabelschoen 6 MM2
Artikelnummer: 10379668
Fabrikantnummer: 800011114
Klauke Kabelschoen DYN 6 MM2 M8
Artikelnummer: 11280112
Fabrikantnummer: 800045113
Klauke Kabelschoen DYN 6 MM2 M6
Artikelnummer: 11280109
Fabrikantnummer: 800045112