Draka VDS 90°C eca montagesnoer 10MM² groen/geel 832790F3 - 832790
Artikelnummer: 20796888 | Fabrikantnummer: 832790 | EAN: 8711401194091
Het productnummer van de fabrikant is 832790. Het EAN nummer is 8711401194091. Het interne artikelnummer is 20796888.
VDS Eca 90C ye/gn 10 mm2 RF100
| Klasse |
Installatiedraad
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Draka
Toon alle producten van Draka |
| Serie |
VDS 90C
Toon alle producten in deze serie |
| Adercodering | Kleur |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Nom. geleiderdoorsnede | 10 mm² |
| Nom. spanning U0 | 450 V |
| Nom. spanning U | 750 V |
| Aderkleur | Groen/geel |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Nom. geleiderdiameter | 4 mm |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| AWG-maat | Overig |
| Gewicht | 107 kg/km |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-1 | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Eca |
| Buitendiameter circa | 6.03 mm |
| Toegestane draadbuitentemperatuur tijdens verwerking/behandeling | 5 - 50 °C |
| Toegestane draadbuitentemperatuur na verwerking zonder trillingen | -40 - 50 °C |
| Categorieën |
Montagesnoer
Draad en kabel |
Artikelnummer: 20796888
Fabrikantnummer: 832790