Draka VMDS 90°C montagedraad 0,75MM² grijs 132727D3 - 132727
Artikelnummer: 20413530 | Fabrikantnummer: 132727 | EAN: 8711401138637
Het productnummer van de fabrikant is 132727. Het EAN nummer is 8711401138637. Het interne artikelnummer is 20413530.
VMDS 90 ?C is een soepel en hittebestendig vinyl montagedraad voor de bedrading van schakel- en verdeelkasten. De kabel wordt toegepast in gebouwinstallaties, woningbouw en OEM.De kabel is zelfdovend, zeer soepel en UV- en ozonbestendig. Door de hittebestendige eigenschappen is een hogere belasting tot 90 ?C mogelijk.De kabel is uitsluitend bestemd voor signaal en controle en voor inwendige bedrading.VMDS 90 ?C voldoet aan brandklasse Eca volgens NEN-EN 50575 voor toepassing in bouwwerken met een laag brandrisico volgens NEN 8012.
VMDS 90C gy 0,75 mm2 DS100
| Klasse |
Installatiedraad
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Draka
Toon alle producten van Draka |
| Serie |
VMDS 90C
Toon alle producten in deze serie |
| Adercodering | Kleur |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Nom. geleiderdiameter | 1.1 mm |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Nom. spanning U | 500 V |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Nom. spanning U0 | 300 V |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Aderkleur | Grijs |
| Buitendiameter circa | 2.3 mm |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| AWG-maat | Overig |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-1 | Geen |
| Gewicht | 11 kg/km |
| Toegestane draadbuitentemperatuur tijdens verwerking/behandeling | 5 - 50 °C |
| Toegestane draadbuitentemperatuur na verwerking zonder trillingen | -40 - 50 °C |
| Categorieën |
Montagesnoer
Draad en kabel |
Draka VMDS montagedraad 1x0.75MM² PVC 70°C grijs 100M 100909D3
Artikelnummer: 22730815
Fabrikantnummer: 100909