DURALAMP BATTEN LED 10W6K LRT560CW - LRT560CW
Artikelnummer: 23894120 | Fabrikantnummer: LRT560CW | EAN: 8011905910495
Het productnummer van de fabrikant is LRT560CW. Het EAN nummer is 8011905910495. Het interne artikelnummer is 23894120.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
DURALAMP
Toon alle producten van DURALAMP |
| Serie |
LED Retrofit
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal afdekking | Kunststof gestructureerd |
| Slagvastheid | IK02 |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Lamphouder | Overig |
| Lengte | 600 mm |
| Hoogte/diepte | 39 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Breedte | 24 mm |
| Aansluitwijze | Stekker |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Overig |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 6000 - 6000 K |
| Geschikt voor lampvermogen | 10 - 10 W |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Max. systeemvermogen | 10 W |
| Soort bedrading | Eindig |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -10 - 40 °C |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Vermogensfactor | 0.94 |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 20000 h |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Categorieën |
Opbouw
Armaturen |