Dynamic NO92 PE tel.kabel N92 - 12 X 4 X 0,5 MM - NO92152123
Artikelnummer: 26693623 | Fabrikantnummer: NO92152123 | EAN: 8717714019977
Het productnummer van de fabrikant is NO92152123. Het EAN nummer is 8717714019977. Het interne artikelnummer is 26693623.
| Klasse |
Data- en communicatiekabel (koper)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Dynamic
Toon alle producten van Dynamic |
| Serie |
NO92 PE tel.kabel
Toon alle producten in deze serie |
| Mantelkleur | Groen |
| Samenstelling geleider | Klasse 1 = massief |
| Adercodering | Kleur |
| Afscherming collectief | Folie |
| Afscherming groepen | Geen |
| Aantal groepen getwist | 12 |
| Nom. geleiderdiameter | 0.5 mm |
| Aantal aders | 48 |
| Getwist | Per vier |
| Litze | Ja |
| Mantelmateriaal | Overig |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Ja |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Nom. spanning U | 60 V |
| Met knaagdierbescherming | Ja |
| Kabel langswaterdicht | Ja |
| Kabel dwarswaterdicht | Ja |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Buitendiameter circa | 20.5 mm |
| Materiaal aderisolatie | Overig |
| Samenslag | Bundel |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -30 - 70 °C |
| Categorie | Geen |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Chemische bescherming | Geen |
| Materiaal bewapening | Staal |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Nee |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Nee |
| Specificatie mantelmateriaal | Polyethyleen (PE) |
| Specificatie aderisolatie | Polyethyleen (PE) |
| Geschikt als computer data kabel | Nee |
| Geschikt als signaalkabel | Ja |
| Geschikt als telefoonkabel | Ja |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 50 °C |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Ja |
| Bewapening/armering | Draad |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 154 mm |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing/vrije beweging | 205 mm |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-3 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee |
| Aantal mantellagen | 1 |
| Gewicht | 450 kg/km |
| Type keuring voor verwerking in aarde/ondergrond | Vrijliggende en ondergrondse installatiebuis |
| Met ripkoord | Nee |
| Geschikt voor gebruik als beveiligingsalarmkabel | Nee |
| Duplex | Nee |
| Kabelbreedte circa | 20.5 mm |
| Kabelhoogte circa | 20.5 mm |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-23 | Nee |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Categorieën |
Informatie en signaalkabels
Draad en kabel |
Dynamic
Dynamic Cable maakt onderdeel uit van Cable Partners, opgericht in 1995. Het bedrijf is gestart als handelsonderneming in elektriciteitskabels en heeft zich ontwikkeld tot een vooraanstaande en betrokken partner in de elektrotechnische branche. Het bedrijf beschikt over een breed en diep assortiment elektriciteitskabels. Dynamic Cable staat voor topkwaliteit, zowel op het gebied van de kwaliteit van de elektriciteitskabels als op het gebied van ijzersterke service.
» Meer informatie over DynamicArtikelnummer: 26693623
Fabrikantnummer: NO92152123
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.