Dynaplus HTSCHR VZ 6,0X120/60 DS50 - 0286.01.50801
Artikelnummer: 26728653 | Fabrikantnummer: 0286.01.50801 | EAN: 8712811769930
Omschrijving
Dynaplus hout-/ bouwschroef, gehard staal, lengte 120mm, draadverdeling deeldraad, oppervlaktebescherming elektrolytisch verzinkt, kopvorm tellerkop, type schroefdraad overig, aandraaivoorziening torx® T30, schroefdraadlengte 60mm, oppervlaktebehandeling overig, schachtdiameter 6mm,
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 0286.01.50801. Het EAN nummer is 8712811769930. Het interne artikelnummer is 26728653.
| Klasse |
Spaanplaatschroef
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Dynaplus
Toon alle producten van Dynaplus |
| Serie |
Bevestigingsmaterialen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 120 mm |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Kleur | Blauw |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Gehard | Ja |
| Schroefdraaddiameter | 6 mm |
| Schroefdraadlengte | 70 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Type schroefdraad | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Kopdiameter | 14 mm |
| Kopvorm | Pancilinder (tellerkop) |
| Met freesribben onder kop | Nee |
| Draadverdeling | Deeldraad |
| Puntvorm | Puntig |
| Combinatiedraad | Nee |
| Met pin in schroefgleuf | Nee |
| Met gatvergrotende vleugels | Nee |
| Geleverd op band | Nee |
| Met schachtribben | Ja |
| Punt met freesribben | Ja |
| Kopboring | Nee |
| Grootte bit | 30 |
| Afwijkend materiaal boorpunt | Nee |
| Fixeerdraad | Nee |
| Afstandsdraad | Nee |
| Met antiwrijvingscoating | Ja |
| Met boorpunt | Ja |
| SKH kwaliteitskeurmerk | Nee |
| Type hardheid | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal op strip | |
| Schachtdiameter | mm |
| Categorieën |
Spijkers schroeven en pluggen
Bevestigingsmateriaal |
Dynaplus
» Meer informatie over Dynaplus
Huidige product