EAO SIGNDRKNP RO GR HOUD XD - 704.062.5
Artikelnummer: 20348479 | Fabrikantnummer: 704.062.5
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Eao 04 drukknop frontelement, geschikt voor verlichting, knop groen, bouwvorm lens rond, frontrand aluminium, schakelfunctie vergrendelend, type knop vlak/plat, gatdiameter 22.5mm, houdfunctie, frontrand metaal, uitvoering drukknop (normaal), beschermingsgraad frontzijde (IP) IP65, met frontring,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van EAO
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 704.062.5. Het interne artikelnummer is 20348479.
| Klasse |
Drukknop frontelement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
EAO
Toon alle producten van EAO |
| Serie |
Serie 04
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Kleur knop | Groen |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Materiaal frontrand | Metaal |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Terugverend | Nee |
| Met opschrift | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Kleur frontrand | Aluminium |
| Met bescherming | Nee |
| Type knop | Vlak/plat |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Gerelateerde producten
4 producten speciaal geselecteerd voor EAO SIGNDRKNP RO GR HOUD XD
Eao Lampen & leds indicatie- en signaleringslamp miniatuur enkelvoudig ac/DC ba9s 28V
Eao Lampen & leds indicatie- en signaleringslamp miniatuur enkelvoudig ac/DC ba9s 28V
Eao Lampen & leds indicatie- en signaleringslamp miniatuur enkelvoudig ac/DC ba9s 28V
Artikelnummer: 11492386
Fabrikantnummer: 10-2513.1145
Eao Lampen & leds indicatie- en signaleringslamp miniatuur enkelvoudig ac ba9s 230V
Eao Lampen & leds indicatie- en signaleringslamp miniatuur enkelvoudig ac ba9s 230V
Eao Lampen & leds indicatie- en signaleringslamp miniatuur enkelvoudig ac ba9s 230V
Artikelnummer: 12280969
Fabrikantnummer: 10-2H25.2045
Eao 704.900.3 kontaktblok 2 maak/mom
Eao 704.900.3 kontaktblok 2 maak/mom
Eao 704.900.3 kontaktblok 2 maak/mom
Artikelnummer: 10520164
Fabrikantnummer: 704.900.3
Eao 04.900.1 kontaktblok 1 maak/mom
Eao 04.900.1 kontaktblok 1 maak/mom
Eao 04.900.1 kontaktblok 1 maak/mom
Artikelnummer: 10520161
Fabrikantnummer: 704.900.1
Huidige product