Eao Drukknop grijs verz/ alum. frontelement D=35 stap verlicht - 704.062.718
Artikelnummer: 20348330 | Fabrikantnummer: 704.062.718
Omschrijving
Eao 04 - verzonken signaallamp, diepte 30.5mm, 1 signaallampen, lens helder, uitvoering fitting BA9s, nom. spanning Ue 6 - 230V, spanningstype AC/DC, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, bouwvorm lens rond, uitvoering lens vlak, gatdiameter 35mm, beschermingsgraad (IP) IP65,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van EAO
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 704.062.718. Het interne artikelnummer is 20348330.
| Klasse |
Drukknop frontelement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
EAO
Toon alle producten van EAO |
| Serie |
Serie 04
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Materiaal frontrand | Metaal |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Terugverend | Nee |
| Met opschrift | Nee |
| Gatdiameter | 30.5 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Kleur frontrand | Aluminium |
| Met bescherming | Nee |
| Kleur knop | Kleurloos |
| Type knop | Vlak/plat |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Eao Drukknop grijs verz/ alum. frontelement D=35 stap verlicht
Artikelnummer: 20348330
Fabrikantnummer: 704.062.718