Eaton BESTSCHAK T0-1-15321/EZ - 088690
Artikelnummer: 21546501 | Fabrikantnummer: 088690 | EAN: 4015080886907
Het productnummer van de fabrikant is 088690. Het EAN nummer is 4015080886907. Het interne artikelnummer is 21546501.
| Klasse |
Besturingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 1 |
| Nom. continustroom Iu | 20 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Compleet apparaat in behuizing | Nee |
| Met terugvering in nulstand | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Met nulstand | Nee |
| Uitvoering schakelaar | Aan-/uitschakelaar |
| Frontschildgrootte | 48 x 48 mm |
| Aantal schakelstanden | 1 |
| Breedte in module-eenheden | 0 |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | 12 |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Eaton Inlegplaatje blanco nokkenschakelaar D0
Artikelnummer: 20300695
Fabrikantnummer: 029416
Eaton Nulklem voor ci bouwgrootte K4 1.5-16MM2
Artikelnummer: 20300819
Fabrikantnummer: 206916
Eaton Vergrendelingsverlenging 25MM T0 T3 P1
Artikelnummer: 10560958
Fabrikantnummer: 022298
Eaton Vergrendelingsverlenging 25MM T5B P3
Artikelnummer: 11157997
Fabrikantnummer: 024671
Eaton Tekstplaatdrager zwart T0 T3 P1
Artikelnummer: 20301156
Fabrikantnummer: 024670
Eaton Klemmenafdekking 3P voor lastscheider P3
Artikelnummer: 10556410
Fabrikantnummer: 021999
Eaton Montageplaat afscherm
Artikelnummer: 10305625
Fabrikantnummer: 290191
Eaton Nulklem voor ci bouwgrootte K1/2 1-4MM2
Artikelnummer: 20212775
Fabrikantnummer: 207451
Eaton Draaigreep rood afsluitbaar met hangslot voor T0
Artikelnummer: 10560970
Fabrikantnummer: 057892
Eaton Draaigreep zwart afsluitbaar met hangslot voor P3
Artikelnummer: 10560982
Fabrikantnummer: 062491
Eaton Draaigreep rood afsluitbaar met hangslot voor P3
Artikelnummer: 10560973
Fabrikantnummer: 052999
Eaton Draaigreep zwart afsluitbaar met hangslot voor T0
Artikelnummer: 10560979
Fabrikantnummer: 060265
Eaton Sleutelbediening voor T0
Artikelnummer: 10560985
Fabrikantnummer: 086709
Eaton Frontinbouwset met frontplaat
Artikelnummer: 20301163
Fabrikantnummer: 081622