Eaton LASTSCH T3-6-8348/Z - 076074
Artikelnummer: 21546439 | Fabrikantnummer: 076074 | EAN: 4015080760740
Omschrijving
Eaton Industries lastscheider, breedte 61mm, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb., nom. continustroom Iu 32A, 12 polen, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP65, bedieningselement zwart, bedrijfsspanning (meetspanning) 690V, uitvoering van het bedieningselemen deurkoppelingsdraaiaandri,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 076074. Het EAN nummer is 4015080760740. Het interne artikelnummer is 21546439.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 61 mm |
| Hoogte | 54 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 32 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Aantal polen | 12 |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 11 kW |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 32 A |
| Schakelvermogen bij 400 V | 15 kW |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 15 kW |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 1 kA |
| Uitvoering van het bedieningselement | Deurkoppelingsdraaiaandrijving |
| Diepte | 179 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 0.65 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product