Eaton LASTSCH T5-9-8354/Z - 094490
Artikelnummer: 21546607 | Fabrikantnummer: 094490 | EAN: 4015080944904
Omschrijving
Eaton Industries lastscheider, breedte 88mm, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb., nom. continustroom Iu 100A, 18 polen, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP65, bedieningselement zwart, bedrijfsspanning (meetspanning) 690V, uitvoering van het bedieningselemen deurkoppelingsdraaiaandri,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 094490. Het EAN nummer is 4015080944904. Het interne artikelnummer is 21546607.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 88 mm |
| Hoogte | 88 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Nom. continustroom Iu | 100 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Aantal polen | 18 |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 30 kW |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 100 A |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 55 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 55 kW |
| Uitvoering van het bedieningselement | Deurkoppelingsdraaiaandrijving |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 2 kA |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Diepte | 264 mm |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 1.7 kA |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product