Eaton LASTSCH T5B-2-1/E - 094132
Artikelnummer: 21546595 | Fabrikantnummer: 094132 | EAN: 4015080941323
Omschrijving
Eaton Industries lastscheider, breedte 88mm, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb., nom. continustroom Iu 63A, 3 polen, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP65, bedieningselement zwart, geschikt voor frontmontage 4-gats, bedrijfsspanning (meetspanning) 690V,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 094132. Het EAN nummer is 4015080941323. Het interne artikelnummer is 21546595.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 88 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Hoogte | 88 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Korte draaigreep |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 22 kW |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 63 A |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 30 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 30 kW |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 2 kA |
| Diepte | 108 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 1.3 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product