Eaton Aan-uit-schakelaar contacten: 1 20 A frontplaat: 0-1 90 ° vast I - 009296
Artikelnummer: 21545661 | Fabrikantnummer: 009296 | EAN: 4015080092964
Omschrijving
Eaton Industries besturingsschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is 009296. Het EAN nummer is 4015080092964. Het interne artikelnummer is 21545661.
Aanvullende informatie
AAN-UIT-schakelaar, Assortiment: Stuurschakelaar, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, IEC/EN 60204, CSA, UL, Lastscheider conform IEC/EN 60947-3, Typekenner: T0, Met zwarte draaigreep en frontplaat, Contacten: 1, beschermingsgraad: Front IP65, Bouwvorm: inbouw, Schakelhoek: 90 °, Schakelverhouding: vast, 1 schakelkamer(s), nominale continu stroom: Iu= 20 A, Frontplaat: 0-1
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Besturingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 1 |
| Nom. continustroom Iu | 20 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat |
| Met nulstand | Ja |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Compleet apparaat in behuizing | Nee |
| Met terugvering in nulstand | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Uitvoering schakelaar | Aan-/uitschakelaar |
| Frontschildgrootte | 48 x 48 mm |
| Aantal schakelstanden | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 0 |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | 12 |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Eaton Aan-uit-schakelaar contacten: 1 20 A frontplaat: 0-1 90 ° vast I
Artikelnummer: 21545661
Fabrikantnummer: 009296