Eaton Aansluitkast as464 voor SKH1250/1600 TNS - 1864318
Artikelnummer: 22354391 | Fabrikantnummer: 1864318 | EAN: 8711426639461
Omschrijving
Aansluitkast AS464 voor SKH1250/1600 TNS
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1864318. Het EAN nummer is 8711426639461. Het interne artikelnummer is 22354391.
| Klasse |
Railkast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Halyester
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Aantal polen | 5 |
| Hartafstand rail | 0 mm |
| Breedte | 540 mm |
| Hoogte | 360 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Met transparant deksel | Ja |
| Diepte | 171 mm |
| Met railsysteem | Nee |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 50 kA |
| Nom. (meet)stroom railsysteem | 1600 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product