Eaton Aansluitklem 1000a 3P vlak/rond - 058239
Artikelnummer: 22620011 | Fabrikantnummer: 058239 | EAN: 4015080582397
Omschrijving
Eaton Industries aansluitklem voor hoofdkabel
Het productnummer van de fabrikant is 058239. Het EAN nummer is 4015080582397. Het interne artikelnummer is 22620011.
Aanvullende informatie
Aasluitklemmen K, voor AL en CU, een zijde rond en de andere zijde vlak, nominale bedrijfsstroom Ie=1000 A, aantal polen=3, aansluitdoorsnedes: koper rondkabel meeraderig, sectorkabel meeraderig, rondkabel eenaderig, sectorkabel eenaderig en aluminium rondkabel eenaderig, sectorkabel eenaderig=2x150-300 of 3x50-240 of aluminium sectorkabel eenaderig=2x150-240 of 3x150-185mm². Andere zijde: koperband 2x(11x21x1) of 10x40x1 of 10x50x1 of koper-rail=60x15mm, aanwijzingen: Ombouwsets van bandaansluiting naar kabelaansluiting afzonderlijk leverbaar, klemafdekkingen separaat leverbaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Aansluitklem voor hoofdkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Aansluitmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 3 |
| Montagewijze | Schroef |
| Hoogte | 165 mm |
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Aanrakingsveilig | Ja |
| Diepte | 150 mm |
| Aantal ingangen | 2 |
| Breedte | 252 mm |
| Geschikt voor massieve geleider | Nee |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Ja |
| Aantal uitgangen | 3 |
| Nom. stroom | 1000 A |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geleiderdoorsnede uitgang AWG | 0 - 0 |
| Geleiderdoorsnede ingang | 50 - 300 mm² |
| Geleiderdoorsnede uitgang | 50 - 300 mm² |
| Geleiderdoorsnede ingang AWG | 1 - 600 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product