Eaton Aansluitklem voor hoofdkabel 3P din-rail 3-aansluitingen - 077223
Artikelnummer: 20501041 | Fabrikantnummer: 077223 | EAN: 4015080772231
Omschrijving
Eaton Industries aansluitklem voor hoofdkabel
Het productnummer van de fabrikant is 077223. Het EAN nummer is 4015080772231. Het interne artikelnummer is 20501041.
Aanvullende informatie
Aasluitklemmen K, voor AL en CU, een zijde rond en de andere zijde vlak, nominale bedrijfsstroom Ie=1000 A, polen=3, aansluitdoorsnedes: koper rondkabel meeraderig, sectorkabel meeraderig, rondkabel eenaderig, sectorkabel eenaderig en aluminium rondkabel eenaderig, sectorkabel eenaderig=2x150-300 of 4x50-185mm² of aluminium sectorkabel eenaderig=2x240 of 4x120-150mm². Andere zijde: koperband 2x(11x21x1) tot 10x40x1 of 10x50x1 of koper-rail=60x15mm, aanwijzingen: Ombouwsets van bandaansluiting naar kabelaansluiting afzonderlijk leverbaar, klemafdekkingen separaat leverbaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Aansluitklem voor hoofdkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Aansluitmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 3 |
| Montagewijze | Schroef |
| Hoogte | 165 mm |
| Aantal uitgangen | 4 |
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Aanrakingsveilig | Ja |
| Diepte | 150 mm |
| Aantal ingangen | 2 |
| Breedte | 252 mm |
| Geschikt voor massieve geleider | Nee |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Ja |
| Nom. stroom | 1000 A |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geleiderdoorsnede uitgang AWG | 0 - 0 |
| Geleiderdoorsnede ingang | 50 - 300 mm² |
| Geleiderdoorsnede uitgang | 50 - 300 mm² |
| Geleiderdoorsnede ingang AWG | 1 - 600 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Aansluitklem voor hoofdkabel 3P din-rail 3-aansluitingen
Artikelnummer: 20501041
Fabrikantnummer: 077223