Eaton Aansluitklem voor hoofdkabel 1P schroef 1-aansluitingen - 010773
Artikelnummer: 20501050 | Fabrikantnummer: 010773 | EAN: 4015080107736
Omschrijving
Eaton Industries aansluitklem voor hoofdkabel
Het productnummer van de fabrikant is 010773. Het EAN nummer is 4015080107736. Het interne artikelnummer is 20501050.
Aanvullende informatie
Aasluitklemmen K, voor AL en CU, een zijde rond en de andere zijde vlak, nominale bedrijfsstroom Ie=160 A, aantal polen=1, aansluitdoorsnedes: koper rondkabel meeraderig, sectorkabel meeraderig, rondkabel eenaderig, sectorkabel eenaderig of aluminium rondkabel eenaderig, sectorkabel eenaderig=1x16-95mm². Aluminium sectorkabel eenaderig =1x35-70mm². Andere zijde: koperband=3x9x0.8 tot 6x9x0.8 of koper-rail=18x4mm, aanwijzingen: Ombouwsets van bandaansluiting naar kabelaansluiting afzonderlijk leverbaar, klemafdekkingen separaat leverbaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Aansluitklem voor hoofdkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Aansluitmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 37 mm |
| Aantal polen | 1 |
| Montagewijze | Schroef |
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Aanrakingsveilig | Ja |
| Hoogte | 115 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Geschikt voor massieve geleider | Nee |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Ja |
| Aantal ingangen | 1 |
| Aantal uitgangen | 1 |
| Nom. stroom | 160 A |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geleiderdoorsnede ingang AWG | 0 - 0 |
| Geleiderdoorsnede uitgang | 10 - 95 mm² |
| Geleiderdoorsnede ingang | 16 - 95 mm² |
| Geleiderdoorsnede uitgang AWG | 3 - 8 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Aansluitklem voor hoofdkabel 1P schroef 1-aansluitingen
Artikelnummer: 20501050
Fabrikantnummer: 010773