Eaton Aansluitklem voor hoofdkabel 5P din-rail 5-aansluitingen - 044001
Artikelnummer: 20501031 | Fabrikantnummer: 044001 | EAN: 4015080440017
Omschrijving
Eaton Industries aansluitklem voor hoofdkabel
Het productnummer van de fabrikant is 044001. Het EAN nummer is 4015080440017. Het interne artikelnummer is 20501031.
Aanvullende informatie
Aasluitklemmen K, voor AL en CU, een zijde rond en de andere zijde vlak, nominale bedrijfsstroom Ie=400 A, polen=5, aansluitdoorsnedes: koper rondkabel meeraderig, sectorkabel meeraderig, rondkabel eenaderig, sectorkabel eenaderig, rondkabel eenaderig, sectorkabel eenaderig=1x50-240 2x25-120mm² of aluminium, sectorkabel eenaderig=1x95-185 of 2x50-95mm². Andere zijde: koperband 6x16x0.8 tot 10x16x0.8 of koper-rail=25x15mm, aanwijzingen: Ombouwsets van bandaansluiting naar kabelaansluiting afzonderlijk leverbaar, klemafdekkingen separaat leverbaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Aansluitklem voor hoofdkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Aansluitmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 5 |
| Montagewijze | Schroef |
| Diepte | 200 mm |
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Aanrakingsveilig | Ja |
| Hoogte | 215 mm |
| Aantal uitgangen | 2 |
| Geschikt voor massieve geleider | Nee |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Ja |
| Aantal ingangen | 1 |
| Breedte | 236 mm |
| Nom. stroom | 400 A |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Ja |
| Geschikt voor fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geleiderdoorsnede uitgang AWG | 0 - 0 |
| Geleiderdoorsnede ingang AWG | 4 - 4 |
| Geleiderdoorsnede uitgang | 25 - 240 mm² |
| Geleiderdoorsnede ingang | 25 - 120 mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Aansluitklem voor hoofdkabel 5P din-rail 5-aansluitingen
Artikelnummer: 20501031
Fabrikantnummer: 044001