Eaton Aansluitklem voor hoofdkabel 3P din-rail 3-aansluitingen - 046374
Artikelnummer: 20501042 | Fabrikantnummer: 046374 | EAN: 4015080463740
Omschrijving
Eaton Industries aansluitklem voor hoofdkabel
Het productnummer van de fabrikant is 046374. Het EAN nummer is 4015080463740. Het interne artikelnummer is 20501042.
Aanvullende informatie
Aasluitklemmen K, voor AL en CU, een zijde rond en de andere zijde vlak, nominale bedrijfsstroom Ie=630 A, aantal polen=3, aansluitdoorsnedes: koper rondkabel meeraderig, sectorkabel meeraderig, rondkabel eenaderig, sectorkabel eenaderig en aluminium rondkabel eenaderig, sectorkabel eenaderig=1x150-300 2x50-240mm² of aluminium, sectorkabel eenaderig=1x150-240 of 2x95-185mm². Andere zijde: koperband 10x16x0.8 tot 11x21x1 of koper-rail=40x15mm, aanwijzingen: Ombouwsets van bandaansluiting naar kabelaansluiting afzonderlijk leverbaar, klemafdekkingen separaat leverbaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Aansluitklem voor hoofdkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Aansluitmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 190 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Montagewijze | Schroef |
| Diepte | 125 mm |
| Hoogte | 140 mm |
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Aanrakingsveilig | Ja |
| Aantal uitgangen | 2 |
| Geschikt voor massieve geleider | Nee |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Ja |
| Aantal ingangen | 1 |
| Nom. stroom | 630 A |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geleiderdoorsnede uitgang AWG | 0 - 0 |
| Geleiderdoorsnede ingang | 70 - 240 mm² |
| Geleiderdoorsnede uitgang | 70 - 300 mm² |
| Geleiderdoorsnede ingang AWG | 0 - 500 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Aansluitklem voor hoofdkabel 3P din-rail 3-aansluitingen
Artikelnummer: 20501042
Fabrikantnummer: 046374