Eaton Faz aansluitklem stroomrail 35MM² 0-0MM - 212119
Artikelnummer: 20466954 | Fabrikantnummer: 212119 | EAN: 4015082121198
Omschrijving
Eaton Industries FAZ aansluitklem voor hoofdkabel, 1 pool, aansluitwijze schroeven, 1 aansluitingen < 6 mm², 1 aansluitingen 10 mm², 1 aansluitingen 16 mm², 1 aansluitingen 25 mm², 1 aansluitingen > 25 mm²
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 212119. Het EAN nummer is 4015082121198. Het interne artikelnummer is 20466954.
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEffect
Toon alle producten in deze serie |
| Max. aderdoorsnede | 35 mm² |
| Geschikt voor | Overig |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Ja |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Ja |
| Breedte klem | 0 mm |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 0 A |
| Stroomraildikte | 0 - 0 mm |
| Stroomrailbreedte | 0 - 0 mm |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Ja |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product