Eaton Aansluitklem voor din-mod.1P 25-95 MM2 - 113136
Artikelnummer: 22620103 | Fabrikantnummer: 113136 | EAN: 4015081126729
Omschrijving
Eaton Industries aansluitklem stroomrail
Het productnummer van de fabrikant is 113136. Het EAN nummer is 4015081126729. Het interne artikelnummer is 22620103.
Aanvullende informatie
Aansluitklem voor Z-SV-35/1P
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Max. aderdoorsnede | 95 mm² |
| Geschikt voor | Overig |
| Breedte klem | 0 mm |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 0 A |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Nee |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Nee |
| Stroomraildikte | 0 - 0 mm |
| Stroomrailbreedte | 0 - 0 mm |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product