Eaton Aansluitklem voor din-mod. 3P+N 25-95 MM2 - 264911
Artikelnummer: 21107448 | Fabrikantnummer: 264911 | EAN: 4015082649111
Omschrijving
Eaton Industries Z-SV-35 aansluitklem stroomrail
Het productnummer van de fabrikant is 264911. Het EAN nummer is 4015082649111. Het interne artikelnummer is 21107448.
Aanvullende informatie
Aansluitklem
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Max. aderdoorsnede | 0 mm² |
| Geschikt voor | Overig |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Ja |
| Breedte klem | 0 mm |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 0 A |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Nee |
| Stroomraildikte | 0 - 0 mm |
| Stroomrailbreedte | 0 - 0 mm |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product