Eaton Aansluitklem voor hoofdkabel 5P din-rail 5-aansluitingen - 070104
Artikelnummer: 20501035 | Fabrikantnummer: 070104 | EAN: 4015080701040
Omschrijving
Eaton Industries aansluitklem voor hoofdkabel
Het productnummer van de fabrikant is 070104. Het EAN nummer is 4015080701040. Het interne artikelnummer is 20501035.
Aanvullende informatie
Aasluitklemmen K, voor AL en CU, een zijde rond en de andere zijde vlak, nominale bedrijfsstroom Ie=800 A, aantal polen=5, aansluitdoorsnedes: koper rondkabel meeraderig, sectorkabel meeraderig, rondkabel eenaderig, sectorkabel eenaderig en aluminium rondkabel eenaderig, sectorkabel eenaderig=2x120-240 of 3x50-185mm² of aluminium, sectorkabel eenaderig=2x150-185 of 3x95-150mm². Andere zijde: koperband 2x(11x21x1) of koper-rail=50x20mm, aanwijzingen: Ombouwsets van bandaansluiting naar kabelaansluiting afzonderlijk leverbaar, klemafdekkingen separaat leverbaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Aansluitklem voor hoofdkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Aansluitmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 5 |
| Montagewijze | Schroef |
| Diepte | 125 mm |
| Hoogte | 140 mm |
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Aanrakingsveilig | Ja |
| Aantal ingangen | 2 |
| Breedte | 366 mm |
| Geschikt voor massieve geleider | Nee |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Ja |
| Aantal uitgangen | 3 |
| Nom. stroom | 800 A |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geleiderdoorsnede uitgang AWG | 0 - 0 |
| Geleiderdoorsnede uitgang | 50 - 300 mm² |
| Geleiderdoorsnede ingang | 50 - 185 mm² |
| Geleiderdoorsnede ingang AWG | 1 - 350 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Aansluitklem voor hoofdkabel 5P din-rail 5-aansluitingen
Artikelnummer: 20501035
Fabrikantnummer: 070104