Eaton Aansluitklemmenplaat 3P 1000MM2 1600a voor NZM4 - 107207
Artikelnummer: 21264834 | Fabrikantnummer: 107207 | EAN: 4015081069705
Omschrijving
Eaton Industries ELATIS XBOARD aansluitklem stroomrail
Het productnummer van de fabrikant is 107207. Het EAN nummer is 4015081069705. Het interne artikelnummer is 21264834.
Aanvullende informatie
Aansluitset, 60-mm-systeem, polen=3, aansluitdoorsned=tot (2 x) 10x50x1 en (2 x) 50x10, Ie=1600A, breedte=228mm, toepasbaar voor rail 30x10 en dubbel T-profiel, klemmenruimte BxH=5x28, siliconenvrij, chloorvrij, zelfdovend conform UL 94, kruipstroomvastheid CTI 200, temperatuurbestendig tot 120°C, afgestemd op Eaton NZM4, bevestiging direct boven railsysteemklem, doorverbinden is mogelijk
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEffect SASY 60i
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor | Vlakke rail |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Ja |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Ja |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 1600 A |
| Max. aderdoorsnede | 1000 mm² |
| Stroomraildikte | 5 - 10 mm |
| Stroomrailbreedte | 12 - 30 mm |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Ja |
| Breedte klem | 228 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Aansluitklemmenplaat 3P 1000MM2 1600a voor NZM4
Artikelnummer: 21264834
Fabrikantnummer: 107207