Eaton AANSLKLM K3X240/5 - 053493
Artikelnummer: 22668734 | Fabrikantnummer: 053493 | EAN: 4015080534938
Omschrijving
Eaton Industries Aansluitmateriaal aansluitklem voor hoofdkabel, (hxbxd) 165x416x150mm, 5 polen, aansluitwijze schroeven, aanrakingsveilig, schroef, geleiderdoorsnede ingang 50 - 240mm², geleiderdoorsnede uitgang 50 - 300mm², 10 aansluitingen totaal, nom. stroom 1000A, 2 ingangen,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 053493. Het EAN nummer is 4015080534938. Het interne artikelnummer is 22668734.
| Klasse |
Aansluitklem voor hoofdkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Aansluitmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 5 |
| Montagewijze | Schroef |
| Hoogte | 165 mm |
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Aanrakingsveilig | Ja |
| Diepte | 150 mm |
| Aantal ingangen | 2 |
| Geschikt voor massieve geleider | Nee |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Ja |
| Aantal uitgangen | 3 |
| Nom. stroom | 1000 A |
| Breedte | 416 mm |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geleiderdoorsnede uitgang AWG | 0 - 0 |
| Geleiderdoorsnede ingang | 50 - 240 mm² |
| Geleiderdoorsnede uitgang | 50 - 300 mm² |
| Geleiderdoorsnede ingang AWG | 1 - 500 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product