Eaton STRRLAANS AK300 - 138363
Artikelnummer: 22669115 | Fabrikantnummer: 138363 | EAN: 4015081351435
Omschrijving
Eaton Industries aansluitklem stroomrail
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 138363. Het EAN nummer is 4015081351435. Het interne artikelnummer is 22669115.
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Aansluitmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Ja |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 630 A |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Nee |
| Max. aderdoorsnede | 300 mm² |
| Geschikt voor | T-rail |
| Stroomraildikte | 10 - 10 mm |
| Stroomrailbreedte | 30 - 30 mm |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Ja |
| Breedte klem | 48 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product