Eaton Xenergy componenten uitbouw kast montage-element H9MM B57MM D7MM - 219724
Artikelnummer: 20321513 | Fabrikantnummer: 219724 | EAN: 9004852591120
Omschrijving
Eaton Industries XBoard comp. v. uitbouw kast/lessenaar, metaal, (hxbxd) 9x57x7mm, uitvoering overig, geschikt voor bouwbreedte kast 2.244mm, geschikt voor bouwhoogte kast 0.354mm, geschikt voor bouwdiepte kast 0.276mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 219724. Het EAN nummer is 9004852591120. Het interne artikelnummer is 20321513.
| Klasse |
Aansluitklem voor hoofdkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Switchgear accessories
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 1 |
| Montagewijze | Schroef |
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Aanrakingsveilig | Nee |
| Aantal uitgangen | 6 |
| Diepte | 7 mm |
| Hoogte | 9 mm |
| Breedte | 57 mm |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Ja |
| Geschikt voor massieve geleider | Ja |
| Nom. stroom | 63 A |
| Aantal ingangen | 1 |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Ja |
| Geschikt voor fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geleiderdoorsnede uitgang | 1.5 - 16 mm² |
| Geleiderdoorsnede ingang AWG | 0 - 0 |
| Geleiderdoorsnede uitgang AWG | 0 - 0 |
| Geleiderdoorsnede ingang | 1.5 - 25 mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Xenergy componenten uitbouw kast montage-element H9MM B57MM D7MM
Artikelnummer: 20321513
Fabrikantnummer: 219724