Eaton Xcomfort BF aansluitklem voor hoofdkabel 1P schroef 76-aansluitingen - 293634
Artikelnummer: 20501022 | Fabrikantnummer: 293634 | EAN: 4015082936341
Omschrijving
Eaton Industries aansluitklem voor hoofdkabel, (bxhxd) 20x8x560mm, schroef, aansluitwijze schroeven, 1 pool, 76 aansluitingen totaal, nom. stroom 63A, 74 aansluitingen 16 mm², 2 aansluitingen 25 mm²
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 293634. Het EAN nummer is 4015082936341. Het interne artikelnummer is 20501022.
| Klasse |
Aansluitklem voor hoofdkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xComfort BF
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 20 mm |
| Aantal polen | 1 |
| Montagewijze | Schroef |
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Aanrakingsveilig | Nee |
| Aantal ingangen | 2 |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Ja |
| Geschikt voor massieve geleider | Ja |
| Nom. stroom | 63 A |
| Hoogte | 8 mm |
| Diepte | 560 mm |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Ja |
| Geschikt voor fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geleiderdoorsnede ingang | 1.5 - 16 mm² |
| Geleiderdoorsnede uitgang | 1.5 - 16 mm² |
| Geleiderdoorsnede ingang AWG | 0 - 0 |
| Geleiderdoorsnede uitgang AWG | 0 - 0 |
| Aantal uitgangen | 74 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Xcomfort BF aansluitklem voor hoofdkabel 1P schroef 76-aansluitingen
Artikelnummer: 20501022
Fabrikantnummer: 293634