Eaton Aardlekautomaat PKN6 B-kar. 13a 300ma 2 polig incl. nul 6 ka - 236563
Artikelnummer: 20280805 | Fabrikantnummer: 236563 | EAN: 4015082365639
Het productnummer van de fabrikant is 236563. Het EAN nummer is 4015082365639. Het interne artikelnummer is 20280805.
| Klasse |
Aardlekautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Type lekstroom | A |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 | 0 kA |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| High-immunity uitvoering | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Inbouwdiepte | 69.5 mm |
| Nom. foutstroom | 0.3 A |
| Met vergrendelingsvoorziening | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 440 V |
| Nom. (meet)stroom | 13 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 25 mm² |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 40 °C |
| Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 | 6 kA |
| Afschakelkarakteristiek | Onvertraagd |
| Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 | 6 kA |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Stootstroomvastheid | 0.25 kA |
| Categorieën |
1 fase
Aardlekautomaat Componenten Groepenkasten |
Artikelnummer: 20280805
Fabrikantnummer: 236563