Eaton ACB's & accessoires Lastscheider In, 3P, 5000a, uitrijbaar - 303686
Artikelnummer: 26561815 | Fabrikantnummer: 303686 | EAN: 9010238192218
Omschrijving
Lastscheider IN, 3p, 5000A, Uitrijbaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 303686. Het EAN nummer is 9010238192218. Het interne artikelnummer is 26561815.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
ACB's & accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 3 |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Hoogte | 524 mm |
| Breedte | 909 mm |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Diepte | 474 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Nom. continustroom Iu | A |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | kA |
| Aantal schakelaars | |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | kW |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | kA |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | V |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | A |
| Schakelvermogen bij 400 V | kW |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | - V |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton ACB's & accessoires Lastscheider In, 3P, 5000a, uitrijbaar
Artikelnummer: 26561815
Fabrikantnummer: 303686