Eaton Afdekking voor ledige ruimte SL/SSL B=75 - 292501
Artikelnummer: 20344115 | Fabrikantnummer: 292501 | EAN: 4015082925017
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 292501. Het EAN nummer is 4015082925017. Het interne artikelnummer is 20344115.
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 75 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 600 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 75 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product