Eaton Afdekplaat B=400MM bij compartiment vert.XVTL H=2000MM - 173675
Artikelnummer: 20503621 | Fabrikantnummer: 173675 | EAN: 4015081700820
Omschrijving
Frontplaat B=400mm bij compartiment vert. XVTL H=2000mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 173675. Het EAN nummer is 4015081700820. Het interne artikelnummer is 20503621.
| Klasse |
Afdekking/afscherming/markeerstrook voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi system
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 325 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Diepte | 60 mm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Metaal |
| Hoogte | 20 mm |
| Plaats van montage | Raamwerk |
| Model | Blindplaat |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Afdekplaat B=400MM bij compartiment vert.XVTL H=2000MM
Artikelnummer: 20503621
Fabrikantnummer: 173675