Eaton Afdekplaat plaatstaal 1xnzm1+xfi hor.aansl. hxb=200x800mm grijs - 174378
Artikelnummer: 20343982 | Fabrikantnummer: 174378 | EAN: 4015081708406
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 720x199mm, uitvoering oppervlakte poedercoating, geschikt voor bouwbreedte kast 800mm, geschikt voor bouwhoogte kast 200mm
Het productnummer van de fabrikant is 174378. Het EAN nummer is 4015081708406. Het interne artikelnummer is 20343982.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 720 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 800 mm |
| Hoogte | 199 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 200 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Afdekplaat plaatstaal 1xnzm1+xfi hor.aansl. hxb=200x800mm grijs
Artikelnummer: 20343982
Fabrikantnummer: 174378