Eaton Afdekplaat plaatstaal 1XNZM3 vert.aansl. hxb=400x600mm grijs - 174396
Artikelnummer: 20344089 | Fabrikantnummer: 174396 | EAN: 4015081708581
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 520x399mm, uitvoering oppervlakte poedercoating, geschikt voor bouwbreedte kast 600mm, geschikt voor bouwhoogte kast 400mm
Het productnummer van de fabrikant is 174396. Het EAN nummer is 4015081708581. Het interne artikelnummer is 20344089.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 520 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 600 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 400 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Hoogte | 399 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Afdekplaat plaatstaal 1XNZM3 vert.aansl. hxb=400x600mm grijs
Artikelnummer: 20344089
Fabrikantnummer: 174396