Eaton Afdekplaat plaatstaal 1XNZM4+XDV vert.aansl. hxb=600x800mm grijs - 177330
Artikelnummer: 20344180 | Fabrikantnummer: 177330 | EAN: 4015081717903
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 720x599mm, uitvoering oppervlakte poedercoating, geschikt voor bouwbreedte kast 800mm, geschikt voor bouwhoogte kast 600mm
Het productnummer van de fabrikant is 177330. Het EAN nummer is 4015081717903. Het interne artikelnummer is 20344180.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 720 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 800 mm |
| Hoogte | 599 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 600 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Afdekplaat plaatstaal 1XNZM4+XDV vert.aansl. hxb=600x800mm grijs
Artikelnummer: 20344180
Fabrikantnummer: 177330