Eaton Afdekplaat plaatstaal 3XNZM2 vert.aansl. hxb=300x600mm grijs - 173608
Artikelnummer: 20343991 | Fabrikantnummer: 173608 | EAN: 4015081700158
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 525x305mm, uitvoering oppervlakte poedercoating, geschikt voor bouwbreedte kast 600mm
Het productnummer van de fabrikant is 173608. Het EAN nummer is 4015081700158. Het interne artikelnummer is 20343991.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 600 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Breedte | 525 mm |
| Hoogte | 305 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Afdekplaat plaatstaal 3XNZM2 vert.aansl. hxb=300x600mm grijs
Artikelnummer: 20343991
Fabrikantnummer: 173608