Eaton Afdekplaat plaatstaal 45MM uitsparing grijs hxb=125x1000mm - 120789
Artikelnummer: 20344117 | Fabrikantnummer: 120789 | EAN: 4015081186198
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 920x124mm, uitvoering oppervlakte poedercoating, geschikt voor bouwbreedte kast 1000mm, geschikt voor bouwhoogte kast 125mm
Het productnummer van de fabrikant is 120789. Het EAN nummer is 4015081186198. Het interne artikelnummer is 20344117.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 130 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1000 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 125 mm |
| Breedte | 925 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Afdekplaat plaatstaal 45MM uitsparing grijs hxb=125x1000mm
Artikelnummer: 20344117
Fabrikantnummer: 120789