Eaton Afdekplaat plaatstaal 45MM uitsparing grijs hxb=175x800mm - 120788
Artikelnummer: 20344004 | Fabrikantnummer: 120788 | EAN: 4015081186181
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 720x174mm, uitvoering oppervlakte poedercoating, geschikt voor bouwbreedte kast 800mm, geschikt voor bouwhoogte kast 175mm
Het productnummer van de fabrikant is 120788. Het EAN nummer is 4015081186181. Het interne artikelnummer is 20344004.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 800 mm |
| Breedte | 725 mm |
| Hoogte | 180 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 175 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Afdekplaat plaatstaal 45MM uitsparing grijs hxb=175x800mm
Artikelnummer: 20344004
Fabrikantnummer: 120788