Eaton Afdekplaat plaatstaal 45MM uitsparing grijs hxb=150x600mm - 286684
Artikelnummer: 20172143 | Fabrikantnummer: 286684 | EAN: 4015082866846
Omschrijving
Eaton Industries XEnergy Profi+ frontplaat voor kast/lessenaar
Het productnummer van de fabrikant is 286684. Het EAN nummer is 4015082866846. Het interne artikelnummer is 20172143.
Aanvullende informatie
xEnergy
Installatieverdeler - Profi Plus (staande kast, opbouw-, resp. inbouwverdeler)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Installatieverdeler - Profi Plus (staande kast, opbouw-, resp. inbouwverdeler)
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 150 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 600 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Afdekplaat plaatstaal 45MM uitsparing grijs hxb=150x600mm
Artikelnummer: 20172143
Fabrikantnummer: 286684