Eaton Afdekplaat plaatstaal 45MM uitsparing wit hxb=150x600mm - 292406
Artikelnummer: 20172200 | Fabrikantnummer: 292406 | EAN: 4015082924065
Omschrijving
Eaton Industries XEnergy Profi+ frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 520x150mm, geschikt voor bouwbreedte kast 600mm, geschikt voor bouwhoogte kast 150mm, uitvoering oppervlakte met poedercoating, uitvoering met sleuven, 1 sleuven/gaten, sleuflengte 438mm
Het productnummer van de fabrikant is 292406. Het EAN nummer is 4015082924065. Het interne artikelnummer is 20172200.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 155 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 600 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Breedte | 525 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Afdekplaat plaatstaal 45MM uitsparing wit hxb=150x600mm
Artikelnummer: 20172200
Fabrikantnummer: 292406